Sari la conținut
Caută în
  • Mai multe opțiuni...
Găsește rezultate care conțin...
Găsește rezultate în...

User Menu

Sign In

Autentificare

• Nu este recomandat pe PC-uri partajate

• Ai uitat parola?

Sign Up

Forum Menu

Pedro

Aplicatie Lider National Guard

Postări Recomandate

Nick in joc:Pedro

Level:3

De cat timp joci SA:MP :De 1 an,am rank 5 sfsi pe b-zone si un faction history de sublider sfpd si national guard.

Varsta(in realitate):20 de ani

La ce factiune vrei lider :National Guard

De ce vrei sa fi lider :Pentru ca am foarte multa experienta in acest domeniu si vreau sa va ajut sa aduceti membrii pe acest server,dar prima oara trebuie sa vad cum e.

In ce interval de timp esti dispus sa joci?:14:00-20:00

Poza cu stats:habar n am cum sa fac poza lel

Cu ce crezi ca esti diferit fata de ceilalti aplicanti?:Am fost sublider atat timp pe alt server si am foarte multa experienta.

Te descurci cu forumul:Da,cat de cat

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 3 ore, Pedro a spus:

Nick in joc:Pedro

Level:3

De cat timp joci SA:MP :De 1 an,am rank 5 sfsi pe b-zone si un faction history de sublider sfpd si national guard.

Varsta(in realitate):20 de ani

La ce factiune vrei lider :National Guard

De ce vrei sa fi lider :Pentru ca am foarte multa experienta in acest domeniu si vreau sa va ajut sa aduceti membrii pe acest server,dar prima oara trebuie sa vad cum e.

In ce interval de timp esti dispus sa joci?:14:00-20:00

Poza cu stats:habar n am cum sa fac poza lel

Cu ce crezi ca esti diferit fata de ceilalti aplicanti?:Am fost sublider atat timp pe alt server si am foarte multa experienta.

Te descurci cu forumul:Da,cat de cat

Ai gresit categoria, cererile staff pentru serverul de Samp se fac pe categoria destinata lui,

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

About Us

BlazedMC este o comunitate cu o vechime considerabilă în domeniu. Fondată în 2016, BlazedMC a început drept o comunitate de minecraft și a continuat așa până în 2018 când a avut un sfârșit tragic în urma unui atac cibernetic. În 2020, BlazedMC renaște sub o formă rebranded și se axează pe mai multe jocuri.

Social Links

Discord Server - Comunitate Join
Hawks-Romania - Parteneri Click
Pagina Principală Click
  • Creează nouă...