Sari la conținut
Caută în
  • Mai multe opțiuni...
Găsește rezultate care conțin...
Găsește rezultate în...

User Menu

Sign In

Autentificare

• Nu este recomandat pe PC-uri partajate

• Ai uitat parola?

Sign Up

Forum Menu

HoPeeR_YT

Aplicatie Moderator alias HoPeeR_YT :)

Postări Recomandate

1. Prenumele tău: Denis

2. Vârsta împlinită: 14

3. Experiență de moderare și în domeniul jocurilor (auto-evaluare): am fost mod pe un server si stiu ce trebuie sa fac si ce nu trebuie sa fac

4. Care este motivația pentru a avea un loc în echipa noastra? vreau sa ahut serverul cu tot ce vor ownerii

5. Care consideri că sunt punctele forte ale comunității? este foarte populata ,este de treaba rau si toti isi fac treaba :)

6. Care consideri că sunt punctele slabe și cum le ai rezolva? in opinia mea punctul slab este ca acesta nu are un parkour facut si eu as putea sa ma ocup de acesta

7. Ești capabil de lucru în echipă? Da

8. Care crezi că sunt calitățile tale definitorii care te recomandă? Nu bat pe nimeni pe cap :) , ascult doar de gradele mai mari si de acelea mici in cazul unui hacker sau al unui glitch/bug

9. Care este părerea ta despre modul actual de desfășurare al comunității? 100000/10

10. Ce plus de valoare crezi că poți aduce comunității? ajutorul oricui are nevoie de ajutor :)

11. Nu te-am întrebat, dar ai vrea să ne spui... sunt HoPeeR_YT si nu uita de subscribe daca citesti asta xD :)))))))

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

About Us

BlazedMC este o comunitate cu o vechime considerabilă în domeniu. Fondată în 2016, BlazedMC a început drept o comunitate de minecraft și a continuat așa până în 2018 când a avut un sfârșit tragic în urma unui atac cibernetic. În 2020, BlazedMC renaște sub o formă rebranded și se axează pe mai multe jocuri.

Social Links

Discord Server - Comunitate Join
Hawks-Romania - Parteneri Click
Pagina Principală Click
  • Creează nouă...