Sari la conținut
Caută în
  • Mai multe opțiuni...
Găsește rezultate care conțin...
Găsește rezultate în...

User Menu

Sign In

Autentificare

• Nu este recomandat pe PC-uri partajate

• Ai uitat parola?

Sign Up

Forum Menu

Postări Recomandate

Nick pe server:$RQB3RT$

Varsta reala:16 ani.

Parerea ta despre aceasta comunitate de sa:mp:

Din punctul meu de vedere este un server foarte mișto,playerii sunt chiar ok!!!

Parerea ta despre staff-ul serverului: Sincer nu mă asteptam să am parte de atâta ajutor și respect din partea stafului!big up

De ce vrei aceasta functie?:Vreau această funcție deoarece vreau să ofer ajutor și sustinere playerilor cât și serverului!

De crezi ca o meriti?:Stiu ca o merit deoarece sunt de încredere și am destulăexperiență încât să nu dau greș!1450 de ore pe un server,nu dau nume!

De ce crezi ca o sa primesti functia?:Sper să primesc funcția deoarece cred că am potential mare!

Cate ore acorzi pe zi acestui joc?: Momentan sunt la inceput pe server,dar in general mă joc 4,5 ore minim pe zi!

Cu ce se ocupa un Helper?:Functia de helper se ocupa cu sprijinul față de membrii stafului cât și ajutorul oferit playerilor care au anumite nedumeriri!

Descriete in cateva randuri (Minim 30 de cuvinte): Mă numesc Giuşcă Ionuț Robert,am 17 ani fara 2 luni, locuiesc în județul Argeș,orașul Pitești! Iubesc tot ce ține de mersul pe 2 roți cât și mașinile puternice!Sunt un vitor mecanic, sunt la Liceul Tehnologic Dacia Pitești pe profil mecanic!

Cum dau un rob?:Trebuie să te duci intr-o încăpere de tip biz/banca și să tastezi comanda /rob

Cum pot ajunge helper sau lider?:Pentru a ajunge helper,lider trebuie să te duci pe forumul serverului și să aplici!

Cum ma casatoresc?:Pentru a face acest lucru trebuie sa mergeți la locația Cruch însoțiți de partenera/partenerul dumneavoastra!

Cum imi creez un clan?:Pentru a creea un clan trebuie să îl cumpărați din /shop 

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Respins.

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

About Us

BlazedMC este o comunitate cu o vechime considerabilă în domeniu. Fondată în 2016, BlazedMC a început drept o comunitate de minecraft și a continuat așa până în 2018 când a avut un sfârșit tragic în urma unui atac cibernetic. În 2020, BlazedMC renaște sub o formă rebranded și se axează pe mai multe jocuri.

Social Links

Discord Server - Comunitate Join
Hawks-Romania - Parteneri Click
Pagina Principală Click
  • Creează nouă...