Sari la conținut
Caută în
  • Mai multe opțiuni...
Găsește rezultate care conțin...
Găsește rezultate în...

User Menu

Sign In

Autentificare

• Nu este recomandat pe PC-uri partajate

• Ai uitat parola?

Sign Up

Forum Menu

JellyDM

Aplicatie Helper:JellyDM

Postări Recomandate

Nick pe server:JellyDM

Varsta reala:12

Parerea ta despre aceasta comunitate de sa:mp:Aceasta comunitate de sa:mp este una foarte frumoasa,activa si parerea mea destul de mare,si toti playerii de pe aceasta comunitate sunt de treaba.

Parerea ta despre staff-ul serverului:Parerea mea pentru staff ul server ului este una buna,m ai putin la helperi,deoarece ii vad activi doar pe Dariusica si RazvanRPG,dar adminii sunt foarte activi si isi fac treaba.

De ce vrei aceasta functie?:Eu asi dori aceasta functie deoarece este o functie foarte frumoasa si deloc stresanta.

De crezi ca o meriti?:Eu cred ca merit aceasta functie deoarece sunt foarte activ pe server,si asi vrea sa profit cat mai mult de acest fapt,ajutand playerii de pe server.

De ce crezi ca o sa primesti functia?:Eu cred ca o sa primesc aceasta functie,deoarece,parerea mea,sunt capabil sa ajut orice player de pe server.

Cate ore acorzi pe zi acestui joc?:Eu acord acestui joc intre 6-10 ore pe zi.

Cu ce se ocupa un Helper?:Un Helper are responsabilitatea de a ajuta playerii care pun o intrebare pe [/n].

Descriete in cateva randuri (Minim 30 de cuvinte):Salut!Ma numesc Costi,am varsta de 12 ani,sunt din Bucuresti,imi place sa ma joc multe jocuri pe PC in timpul liber si sa ies cu prietenii mei afara.

Raspunde la urmatoarele intrebari ca si cum esti Helper si playerii incep sa iti puna intrebari!

Cum dau un rob?:Salut!Pentru a da rob,trebuie sa detii cel putin 10/10 Rob points,dupa,va trebui sa mergeti intr un Bussines,dupa ce ati ajuns in acel Bussines va trebui sa tastati comanda [/rob] si sa urmariti check point-urile de pe harta.

Cum pot ajunge helper sau lider?:Salut!pentru a putea ajunge 'Helper', trebuie sa detineti minim 7 ore jucate si o aplicatie pe forum, iar pentru a putea ajunge 'Lider', trebuie sa detineti minim 5 ore jucate si o aplicatie pe forum.

Cum ma casatoresc?:Salut!Pentru a va putea casatorii,va trebui sa mergeti la 'Biserica' din orasul  'Los Santos',dupa ce ati ajuns acolo,tastati comanda [/propose id].

Cum imi creez un clan?:Salut!Pentru a creea un clan,v a trebui sa aveti inregistrata suma de 300 de 'Premium Points',daca aveti inregistrata aceasta suma,v a trebui sa tastati comanda [/Shop] si dupa va trebui sa selectati 'Create Clan'

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

A si am m ai avut gradul de Helper pe alte servere.

Partajează acest post

Link spre post

Respins.

• Sad 1

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

About Us

BlazedMC este o comunitate cu o vechime considerabilă în domeniu. Fondată în 2016, BlazedMC a început drept o comunitate de minecraft și a continuat așa până în 2018 când a avut un sfârșit tragic în urma unui atac cibernetic. În 2020, BlazedMC renaște sub o formă rebranded și se axează pe mai multe jocuri.

Social Links

Discord Server - Comunitate Join
Hawks-Romania - Parteneri Click
Pagina Principală Click
  • Creează nouă...